AktualnościAktualności
PoWtŚrCzPtSoNd
0102 03
04050607080910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Niezwykłe emocje w Strefie Hospitality VIP

Sobota, 2 czerwca, 2012

Niecodzienną formę promocji wyjątkowego miejsca w Strefie Kibica – Strefy Hospitality VIP - mogli zobaczyć mieszkańcy Poznania w piątkowy wieczór. Po godz. 22 na dachu jednego z budynków na pl. Wolności tuż obok Fan Zone pojawili się poznańscy muzycy Orkiestry Kameralnej L’Autunno, którzy wykonali pierwszą część Serenady C-dur Piotra Czajkowskiego oraz Divertimento D-dur W. A. Mozarta. Występowi towarzyszyło widowisko barw i świateł. Kolorami mieniła się również uruchomiona w piątek Fontanna Wolności.

Pokaz był jednym z elementów kampanii promującej Strefę Hospitality VIP poznańskiej Strefy Kibica. W ramach działań promocyjnych przygotowano także mailing skierowany do top managerów największych firm regionu, działania telemarketingowe oraz foldery reklamowe. Będą one wręczane przedstawicielom biznesu przez hostessy na głównych ulicach Poznania oraz w poniedziałek, 4 czerwca w pociągach relacji Poznań-Warszawa. Już wkrótce w centrum miasta pojawi się również kontener Strefy Hospitality VIP z lożą, która od 8 czerwca dostępna będzie w Fan Zone. Grupą docelową kampanii są liderzy biznesu w Wielkopolsce.

Strefa Hospitality VIP to ekskluzywna przestrzeń pozwalająca na komfortowe oglądanie meczów i koncertów w kameralnym gronie. Gośćmi Strefy Hospitality VIP będą artyści, którzy wystąpią na muzycznej scenie Strefy Kibica, Ambasadorowie EURO 2012 w Poznaniu, przedstawiciele środowiska sportowego i artystycznego. Miejsce to daje także możliwość połączenia niezwykłych emocji towarzyszących Mistrzostwom Europy w Piłce Nożnej z codziennymi działaniami biznesowymi. Jest bowiem idealnym miejscem na biznesowe spotkania z klientami w wyjątkowej przestrzeni.

Więcej informacji udziela:
Joanna Janowicz Strzyżewska
Rzecznik Prasowy EURO Poznań 2012
www.europoznan2012.pl

Rezerwacje miejsc w Strefie Hospitality:
Anna Nowak
Koordynator ds. Hospitality Strefy Kibica w Poznaniu

szczegóły:  http://www.poznan.pl/uefaeuro2012/strefakibica/page/strefahospitality

Strefa Hospitality.

Strefa Hospitality

Strefa Hospitality.

Strefa Hospitality

Strefa Hospitality.

Strefa Hospitality

Strefa Hospitality.

Strefa Hospitality

^

© 1994-2024 Prelite Public Relations. Wszystkie prawa zastrzeżone. Google+