AktualnościAktualności
PoWtŚrCzPtSoNd
010203
04050607080910
11121314151617
181920 21222324
252627282930

Obejrzyj finał EURO 2012 w Strefie Przyjaciół

Środa, 20 czerwca, 2012

Spotkaj się z jak największą grupą przyjaciół w poznańskiej Strefie Kibica, kibicujcie ulubionej drużynie, a swoje emocje pokażcie na zdjęciu. Zwycięzca najfajniejszego zdjęcia obejrzy wraz ze znajomymi mecz finałowy EURO 2012 w Strefie Przyjaciół. Na fan page’u poznańskiej Fan Zone wystartował właśnie konkurs, w którym nagrodą jest 100 miejsc na Trybunie Komfort.

Uczestnikiem konkursu „Strefa Przyjaciół” może zostać każdy fan profilu poznańskiej Strefy Kibica na Facebooku
(www.facebook.com/StrefaKibicaPoznan), który razem z jak największą liczbą znajomych wybierze się do Fan Zone, by wspólnie kibicować. Warto zadbać także o odpowiednie stroje w barwach narodowych ulubionej drużyny i niezbędne gadżety kibica. Pozostaje jeszcze uwiecznić swoją zabawę na zdjęciu i w prosty sposób wysłać je za pomocą aplikacji konkursowej. Zwycięży osoba, której fotografia zdobędzie najwięcej głosów na Facebooku (w aplikacji konkursowej). Oceniane będą najbardziej kreatywne pomysły na strój i formę kibicowania.

- Euro 2012 to święto wszystkich poznaniaków i naszych gości, z którymi wspólnie kibicujemy i przeżywamy sportowe emocje. Stąd właśnie wziął się pomysł konkursu, który nazwaliśmy „Strefa Przyjaciół”. Nagrodą jest możliwość obejrzenia finałowego meczu z Trybuny Komfort i przeżycia niepowtarzalnych emocji w wyjątkowym otoczeniu - mówi Ryszard Grobelny, Prezydent Miasta Poznania. – Przyglądam się kibicom w Strefie i jestem zachwycony ich zaangażowaniem w dopingowanie swoich drużyn. Cieszą mnie ich radość, energia oraz niesamowite pomysły na stroje, gadżety czy sposoby na dopingowanie. Jestem przekonany, że poznaniacy zaskoczą nas ponownie i na konkursowych zdjęciach pokażą kolejne kreatywne pomysły.

Autor najlepszego zdjęcia będzie mógł razem z przyjaciółmi wspierać swojego faworyta w ostatnim turniejowym starciu, 1 lipca kibicując z Trybuny Komfort. Na Trybunę będzie mógł zabrać ze sobą tylu znajomych, ilu pojawiło się na zwycięskiej fotografii, jednak nie więcej niż 100.

Zdjęcia można nadsyłać do 27 czerwca do godziny 19.00. Głosować można od początku trwania konkursu do 28 czerwca do godz. 20.00. Godzinę później nastąpi ogłoszenie wyników. 

Szczegóły konkursu znajdują się w poniższym regulaminie.Informacje dodatkowe:

Joanna Janowicz Strzyżewska
Rzecznik prasowy Oficjalnej Strefy Kibica UEFA EURO 2012TM w Poznaniu

Michał Czajka
PR Manager Oficjalnej Strefy Kibica UEFA EURO 2012TM w Poznaniu

www.poznan.pl/uefaeuro2012/strefakibica

 

Regulamin konkursu „Strefa Przyjaciół”

Poniższy Regulamin określa zasady udziału w konkursie. Znajdują się w nim określone prawa i obowiązki uczestników.


I.    Definicje
1. Konkurs: konkurs „Strefa Przyjaciół” organizowany przez spółkę Entel Marketing Sp. z o.o., skierowany do fanów profilu oficjalnej Strefy Kibica w Poznaniu, dostępnego na portalu Facebook pod adresem www.facebook.com/StrefaKibicaPoznan
2. Organizator: Spółka Entel Marketing sp. z o.o., która jest organizatorem Konkursu oraz fundatorem nagród
3. Zgłaszający: osoba przystępująca do Konkursu przez nadesłanie Zgłoszenia.
4. Zgłoszenie: zdjęcie zrobione podczas funkcjonowania oficjalnej Strefy Kibica UEFA Euro 2012TM w Poznaniu, przedstawiające grupę osób w barwach wybranej przez nich drużyny
5. Aplikacja konkursowa: aplikacja dostępna za pośrednictwem portalu Facebook.com dostępna na profilu Strefy Kibica

II. Zasady ogólne
1. Rejestracją oraz jednoczesnym rozpoczęciem uczestnictwa w Konkursie jest przesłanie za pośrednictwem Aplikacji konkursowej zdjęcia (Zgłoszenia).
2. Zgłaszający się do Konkursu ma obowiązek udostępnienia poprzez portal Facebook: imienia, nazwiska oraz adresu e-mail, który umożliwi kontakt z nim w wypadku wygrania.
3. Biorąc udział w Konkursie, Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Polityką Ochrony Prywatności przedstawioną w dalszej części Regulaminu oraz zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z późniejszym zmianami.
4. Poprzez udział w Konkursie, Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz na ich częściową prezentację podczas podsumowania.
5. Udział w Konkursie jest jednocześnie zapewnieniem i oświadczeniem, iż Zgłaszający zapoznał się i zaakceptował treść całego Regulaminu.
6. Biorąc udział w Konkursie, Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie zebranych danych przez Organizatora w celach marketingowych, informacyjnych, statystycznych oraz publikacji w takich mediach, jak: Internet, prasa, radio, telewizja, telefonia komórkowa i stacjonarna zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 (Dz. U. z roku 2002, Nr 144, poz.1204).
7. Biorąc udział w Konkursie, Zgłaszający wyraża zgodę na publikację swojego wizerunku na łamach mediów w wypadku wygranej.
8. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień Regulaminu do momentu upływu czasu na wysłanie zdjęcia, informując o tym Zgłaszających poprzez wskazanie daty ostatniej zmiany na początku treści Regulaminu.

III. Zasady udziału w Konkursie
1. W Konkursie może wziąć udział każda pełnoletnia osoba wyrażająca taką chęć; w przypadku nie ukończenia 18 lat chętny musi okazać pisemną zgodę opiekuna prawnego na udział w Konkursie.
2. Zadaniem uczestników jest wykonanie zdjęcia przedstawiającego ich znajomych w barwach wybranej przez nich drużyny narodowej na terenie oficjalnej Strefy Kibica w Poznaniu
3. Konkurs trwa od momentu jego rozpoczęcia w dniu 20 czerwca 2012 r. do 1 lipca 2012 r., przy czym termin nadsyłania zgłoszeń mija 27 czerwca 2012r. o godzinie 20:00.
4. Począwszy od 20 czerwca 2012r. użytkownicy portalu Facebook mogą oddawać głosy na przesłane zgłoszenia konkursowe. Koniec terminu oddawania głosów to 28 czerwca 2012r., godzina 20:00.
5. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, na której zdjęcie uzyska największą liczbę głosów.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia zdjęć, które nie są zgodne z zasadami Regulaminu.
7. Jeden uczestnik ma prawo nadesłać tylko jedno Zgłoszenie.
8. Pracownicy Organizatora nie mogą brać udziału w Konkursie.
9. Zdjęcie wraz z adnotacją o autorze może zostać wykorzystane w działaniach reklamowych Strefy Kibica w Poznaniu.
10. Nadesłanie Zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
11. Nadesłanie Zgłoszenia jest jednoznaczne z potwierdzeniem, ze Zgłaszający jest autorem Pracy Konkursowej oraz że posiada do niej pełne prawa autorskie.

IV. Wygrana w konkursie
1. Wyboru zwycięzcy dokonają użytkownicy serwisu Facebook poprzez oddawanie głosów na poszczególne Zgłoszenia prezentowane na Aplikacji konkursowej umieszczonej na profilu.
2. Nagrodą w Konkursie są bilety na Trybuny Komfort w oficjalnej Strefie Kibica w Poznaniu na mecz finałowy UEFA Euro 2012TM w dniu 1 lipca 2012r. Liczba wygranych biletów zależna jest od liczby osób znajdujących się na zwycięskim zdjęciu, nie może jednak przekroczyć 100 sztuk.
3. Nagrody należy odebrać w biurze akredytacji Strefy Kibica – pracownik spółki indywidualnie doprecyzuje datę oraz godzinę ze zwycięzcą.
4. Fundatorem nagród jest Entel Marketing Sp. z o.o.
5. W wypadku, w którym okazałoby się, iż zwycięzcami zostaną osoby łamiące regulamin konkursu Organizator może wedle swego uznania zadecydować o nie przyznaniu tej nagrody lub o przyznaniu jej innemu uczestnikowi, który zajmował kolejne miejsce.
6. Żadnemu uczestnikowi konkursu nie przysługuje ekwiwalent pieniężny w miejsce nagrody rzeczowej, przyznanej w konkursie.
7. W przypadku, gdy Organizator nie będzie w stanie z jakiegokolwiek powodu skontaktować się ze zwycięzcą w ciągu 24h od wytypowania zwycięzcy, Organizator zastrzega sobie prawo nie przyznania Nagrody, lub przyznania jej innemu uczestnikowi, który zajmował kolejne miejsce w wynikach konkursu.

^

© 1994-2024 Prelite Public Relations. Wszystkie prawa zastrzeżone. Google+