AktualnościAktualności
PoWtŚrCzPtSoNd
01020304050607
08091011121314
15161718192021
2223 2425262728
293031

Nowoczesny agregator ofert motoryzacyjnych już w Polsce

Wtorek, 23 października, 2012

Powstał pierwszy nowoczesny polski agregator ofert motoryzacyjnych – KupujeAuto.pl. Codziennie pojawia się na nim ok. 250 tys. ogłoszeń z różnych rynków samochodowych. Serwis stanowi ułatwienie dla osób poszukujących używanego auta nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie. Na bieżąco analizuje on ogłoszenia z różnych serwisów motoryzacyjnych, prezentuje je i ułatwia ich porównanie.

Analiza rynku przeprowadzona przez twórców portalu KupujeAuto.pl pozwoliła określić najważniejsze kwestie związane z zakupem samochodu przez Internet. Jedną z nich jest dostęp do informacji przez 24h. Wiele osób denerwuje fakt, że podczas nieobecności przy komputerze przepadają im atrakcyjne oferty i dowiadują się o nich dopiero, gdy auto jest już sprzedane. Większość klientów ma także za mało czasu, by na bieżąco śledzić sytuację na rynku. Długotrwały brak oczekiwanych rezultatów powoduje coraz większe niezadowolenie kupujących. Z myślą o nich powstał pierwszy nowoczesny polski agregator ogłoszeń motoryzacyjnych.

- Dostrzegając lukę na rynku stworzyliśmy portal, który jest odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania klientów poszukujących używanego auta na rynku europejskim – mówi Filip Steinke, prezes KupujeAuto.pl. - Serwis odsyła użytkownika do aktualnych ofert prezentowanych na polskich i zagranicznych portalach, tłumaczy je i ułatwia ich porównanie.

Działanie serwisu KupujeAuto.pl przypomina funkcjonowanie popularnych agregatorów zakupów grupowych. Jest to jednak pierwsze tak nowoczesne narzędzie w branży motoryzacyjnej. Jak działa? Specjalny robot internetowy na bieżąco przeszukuje popularne strony z ogłoszeniami z rynku samochodowego i prezentuje je internautom. Dzięki zebraniu w jednym miejscu informacji z 22 różnych serwisów i nowoczesnemu systemowi powiadomień, użytkownik nie musi na bieżąco śledzić wszystkich portali z ogłoszeniami. Może też szybko zapoznać się z najnowszymi ofertami, zanim zrobią to inni. Darmowa rejestracja w serwisie pozwala skorzystać z wielu przydatnych funkcjonalności.

- Zarejestrowani użytkownicy portalu mogą skorzystać z dodatkowych opcji serwisu, takich jak powiadomienia sms, gg, e-mail, a także serwera ogłoszeń premium i dodatkowych filtrów wyszukiwania. Dzięki temu mogą w łatwy sposób odnaleźć poszukiwany model samochodu i najszybciej jak to możliwe skontaktować się z wystawcą ogłoszenia – dodaje Filip Steinke.

KupujeAuto.pl to agregator ogłoszeń motoryzacyjnych, który został stworzony przez poznańskich specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Portal skupia w jednym miejscu łącznie 3 mln ofert. Jego użytkownicy mają dostęp do 22 popularnych serwisów z 8 krajów – Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Belgii, Francji, Włoch i Hiszpanii. Serwis nieustannie poszerza swoją bazę danych. Obecnie znajdują się w niej samochody o ładowności do 3,5t, jednak w najbliższym czasie KupujeAuto.pl planuje wzbogacić swoją ofertę o pojazdy ciężarowe. Wkrótce powstanie też baza firm transportujących auta zza granicy. Portal ułatwia dostęp do ogłoszeń motoryzacyjnych zarówno klientom indywidualnym, jak również profesjonalistom z branży motoryzacyjnej (komisom samochodowym), dla których przygotowano dodatkowe pakiety usług oraz konta biznesowe.

^

© 1994-2023 Prelite Public Relations. Wszystkie prawa zastrzeżone. Google+