AktualnościAktualności
PoWtŚrCzPtSoNd
0102
03040506070809
101112 13141516
17181920212223
24252627282930

Operetkowy zawrót głowy

Środa, 12 czerwca, 2013

W najbliższym czasie poznańscy fani muzyki poważnej będą mogli posłuchać dwóch kameralnych koncertów operetkowych. Są one kontynuacją wcześniejszych imprez muzycznych, odbywających się w kawiarniach Eurocafe w Pasażu Rondo oraz Galerii MM w Poznaniu.

Pierwsze wydarzenie, skierowane przede wszystkim do seniorów, zaplanowano na czwartek, 13 czerwca 2013 w kawiarni Eurocafe w poznańskim Pasażu Rondo. Wystąpią w nim poznańscy soliści – tenor Bartosz Kuczyk i sopranistka Agnieszka Wawrzyniak, która na co dzień śpiewa w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Artyści są doskonale znani stałym gościom kawiarni, gdyż to nie pierwszy ich koncert w tym miejscu. Tym razem wprowadzą oni melomanów w „operetkowy zawrót głowy”.

- Jesteśmy przekonani, że impreza zainteresuje zarówno osoby, które licznie pojawiły się na wcześniejszych koncertach, jak i kolejnych fanów muzyki poważnej – mówi Agnieszka Bayda, Manager Eurocafe. - Dodatkowo planujemy wzbogacić ją o hiszpańskie akcenty.

Czego mogą spodziewać się więc osoby, które w czwartkowy wieczór wybiorą się do kawiarni w Pasażu Rondo? Oprócz największych przebojów operetek, z pewnością nie zabraknie też degustacji hiszpańskiej Sangrii. To nie jedyny kameralny koncert, który zaplanowano na rozpoczęcie lata. Kolejne wydarzenie odbędzie się we wtorek, 18 czerwca w kawiarni Eurocafe w Galerii MM.

- Po zainicjowanej przez nas ostatnio Scenie Młodych, promującej twórczość młodych artystów i obejmującej koncerty z ich udziałem, tym razem chcieliśmy skierować program kulturalny Eurocafe w Galerii MM do wielbicieli operetek – dodaje Agnieszka Bayda i zaprasza melomanów na kolejne wydarzenia artystyczne, które odbędą się już po przerwie wakacyjnej.

Cykl kameralnych imprez kulturalnych jest inicjatywą kawiarni Eurocafe oraz poznańskiego środowiska muzyków (m.in. solistów Teatru Muzycznego w Poznaniu i słuchaczy Studium Musicalowego przy Konserwatorium Muzycznym w Poznaniu). Wydarzenia odbywają się w Eurocafe w Pasażu Rondo oraz Galerii MM w Poznaniu i cieszą się zainteresowaniem mieszkańców miasta. W planach Eurocafe w Galerii MM są kolejne wydarzenia kulturalne i społeczne adresowane głównie do ludzi młodych. Nie oznacza to końca działalności artystycznej Eurocafe w Pasażu Rondo, która okazała się powodzeniem. W odróżnieniu od Galerii MM, propozycje kulturalne w tym miejscu będą kierowane jednak przede wszystkim do seniorów.

Zapraszamy na koncerty „Operetkowy zawrót głowy”!

Gdzie: Eurocafe w Pasażu Rondo, ul. Zamenhofa 133, Poznań
Kiedy: czwartek, 13 czerwca, godz. 18:00

Gdzie: Eurocafe w Galerii MM, ul. Św. Marcin 24, Poznań
Kiedy: wtorek, 18 czerwca, godz. 18:00Informacje dodatkowe:
Eurocafe to sieć nowoczesnych i komfortowych kawiarni opartych na systemie franczyzy, które wraz z markami EURO-SALON Prasowy i EURO-SNACK są zarządzane przez EUROKIOSK Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Charakteryzuje je oferowanie kawy wysokiej jakości w wielu odmianach, a także różnorodna oferta odpowiadająca gustom klientów i uwzględniająca lokalnych dostawców. Eurocafe to również jakość i szybkość obsługi, atrakcyjne ceny i programy lojalnościowe oraz nowoczesny i komfortowy wystrój wnętrz. Oprócz Poznania (Galeria MM i Pasaż Rondo), kawiarnia działa także w Otwocku. Wkrótce planowane są otwarcia w kolejnych lokalizacjach.
Więcej informacji o systemie franczyzy na stronie http://www.euro-cafe.pl. Poznańską Eurocafe znaleźć można też na Facebooku http://www.facebook.com/EurocafePoznan.

^

© 1994-2022 Prelite Public Relations. Wszystkie prawa zastrzeżone. Google+