AktualnościAktualności
PoWtŚrCzPtSoNd
0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
2425262728 2930

Kolejne zmiany na Dworcu Rataje

Piątek, 28 czerwca, 2013

W najbliższym czasie na poznańskim Dworcu Rataje pojawią się kolejne udogodnienia dla pasażerów, którzy będą mogli skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi. Wszystko to za sprawą punktu EURO-SNACK funkcjonującego w tym miejscu od połowy czerwca.

Bezprzewodowy Internet zostanie uruchomiony w poczekalni dworca od 1 lipca 2013. Wygenerowane kody dostępu będzie można uzyskać nieodpłatnie w punkcie usługowo-gastronomicznym EURO-SNACK.

- Uruchamiamy Wi-Fi na Dworcu Rataje nie tylko z myślą o naszych klientach, ale przede wszystkim mieszkańcach, dla których jest to jeden z najważniejszych punktów komunikacyjnych w Poznaniu – mówi Agnieszka Bayda, kierownik ds. formatów gastro EUROKIOSK Sp. z o.o. - Usługa pozwoli urozmaicić pasażerom czas oczekiwania na przesiadkę.

To nie pierwsze zmiany na Dworcu Rataje, w których miała udział poznańska sieć franczyzowa. Wcześniej w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego z Zarządem Transportu Miejskiego sfinansowała ona bowiem modernizację części pasażerskiej obiektu. Rewitalizacja, której koszt wyniósł 180 tys. zł netto zakończyła się w połowie czerwca. Wtedy to w budynku otwarto również punkt EURO-SNACK połączony z kioskiem prasowym (oferujący m.in. przekąski, napoje, prasę czy bilety komunikacji miejskiej). Inwestycja przypadła do gustu poznaniakom. Teraz przyszła więc kolej na realizację kolejnego przedsięwzięcia.

- Zmiany mają pozytywny wpływ na charakter tego miejsca i wpisują się w strategię naszej sieci franczyzowej, która od ponad 15 lat towarzyszy mieszkańcom Poznania. Sprzyja to obserwacji ich codziennych potrzeb, dzięki której możemy realizować istotne dla nich przedsięwzięcia – dodaje Agnieszka Bayda.

Dotychczas z bezprzewodowego Internetu mogły korzystać osoby odwiedzające sieć kawiarni Eurocafe, również zarządzanej przez EUROKIOSK Sp. z o.o. Uruchomienie bezpłatnego Wi-Fi na Dworcu Rataje jest nowym elementem poszerzającym ofertę EUROKIOSKÓW i mobilnych punktów EURO-SNACK. Niewykluczone, że jeżeli pomysł się sprawdzi, zostanie zrealizowany dla kolejnych punktów sprzedaży.Informacje dodatkowe:

EUROKIOSK Sp. z o.o. zarządza siecią franczyzową, która obecna jest na rynku od 1997 r. Firma rozpoczynała działalność w Poznaniu, jednak dzięki konsekwentnie prowadzonej ekspansji zarządza obecnie blisko 150 punktami sprzedaży detalicznej na terenie zachodniej Polski. Wiodącą marką sieci jest EURO-SALON Prasowy, w portfolio znajdują się także EUROKIOSKI, kawiarnie EUROCAFE oraz punkty gastronomiczne EUROSNACK. Więcej informacji na stronie www.eurokiosk.pl.

Dworzec Rataje.

Dworzec Rataje

Dworzec Rataje.

Dworzec Rataje

^

© 1994-2022 Prelite Public Relations. Wszystkie prawa zastrzeżone. Google+