AktualnościAktualności
PoWtŚrCzPtSoNd
010203
04050607080910
11121314151617
1819 2021222324
25262728293031

Próba generalna przed Prime Food Triathlon Przechlewo

Wtorek, 19 sierpnia, 2014

Prime Food Triathlon Przechlewo, ENEA Tri Tour, triathlon, Endu Sport, trening, Paweł Troka


Zaplanowany na najbliższą sobotę II Koleżeński Integracyjny Trening Triathlonowy to okazja do tego, by sprawdzić swoją formę przed Prime Food Triathlon Przechlewo 2014 i przetestować trasę razem z ubiegłorocznym zwycięzcą, Pawłem Troką. Uczestnicy będą również mogli wymienić się doświadczeniami i zdobyć pakiet startowy na wrześniowe zawody.

Otwarte treningi cieszą się zainteresowaniem triathlonistów i stają się powoli tradycją przechlewskiego Triathlonu. Drugie już w tym roku zajęcia pod okiem Pawła Troki, trenera i zawodnika z czołówki cyklu ENEA Tri Tour, rozpoczną się 23 sierpnia o godz. 10:30 nad Jeziorem Końskim.

Mam nadzieję, że wspaniała atmosfera lipcowego treningu skłoni triathlonistów do jeszcze liczniejszego udziału w sobotnich zajęciach – mówi Paweł Troka. – Zawodnicy będą mieli okazję, by potrenować na krótkim dystansie w dwóch grupach. Jedna z nich wystartuje typowo rekreacyjnie, z kolei druga będzie mogła się trochę pościgać. Każdy znajdzie więc coś dla siebie.

Udział w wydarzeniu będzie bezpłatny, a jego trasa obejmie 950 m pływania, 45 km jazdy na rowerze oraz 10,55 km trasy biegowej. Podczas startu nie będą prowadzone pomiary czasu oraz ogólna klasyfikacja. Po skończonym treningu organizatorzy i sponsorzy zaplanowali wspólną integrację przy poczęstunku.

Zapraszamy wszystkich triathlonistów przygotowujących się do Prime Food Triathlon Przechlewo 2014 – mówi Paweł Nowak, prezes sponsora głównego imprezy oraz pasjonat triathlonu. – Tradycją jest to, że udział w Treningu umożliwia zdobycie pakietu startowego na wrześniową imprezę. To szansa dla tych zawodników, którzy ze względu na wysoką frekwencję i limit zgłoszeń nie mogą zarejestrować się już na krótkim dystansie.

W sobotnim treningu wezmą udział m.in. reprezentanci Zakładowego Klubu Sportowego Contra, którzy przygotowują się do wrześniowego, charytatywnego startu. Rejestracja na Prime Food Triathlon Przechlewo na długim dystansie i w kategorii sztafet potrwa do 31 sierpnia 2014.

--------

Prime Food Triathlon Przechlewo odbędzie się w dniach 6-7 września 2014. Na liście startowej potwierdzonych jest już ponad 700 uczestników, którzy zmierzą się na długim i krótkim dystansie. W pierwszym przypadku zawodnicy pokonają 1900 m pływania w Jeziorze Końskim, 90 km jazdy na rowerze na malowniczej, lecz wymagającej trasie Przechlewo-Rzeczenica oraz 21,1 km biegu. Drugi dystans będzie o połowę krótszy. Nowością będzie rywalizacja sztafet składających się z trzech osób, z których każda zmierzy się z inną konkurencją.

Organizatorami wrześniowych zawodów są: Gmina Przechlewo, Endu Sport, a przede wszystkim Zakładowy Klub Sportowy Contra, którego zawodnicy uczestniczą w wielu imprezach sportowych w kraju i za granicą. Głównym sponsorem jest firma Prime Food Sp. z o.o. Dodatkowe informacje i formularz zgłoszeniowy Prime Food Triathlon Przechlewo 2014 można znaleźć na stronie http://www.triathlonprzechlewo.pl. Impreza jest częścią największego w Polsce cyklu imprez triathlonowych – ENEA Tri Tour.

Więcej o Endu Sport.

^

© 1994-2024 Prelite Public Relations. Wszystkie prawa zastrzeżone. Google+