AktualnościAktualności
PoWtŚrCzPtSoNd
010203
0405060708 0910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Triathlon Szczecin wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Piątek, 8 stycznia, 2016

Sportowcy już od dawna są postrzegani jako osoby o dobrym sercu, którym pomoc innym nie jest obca. Tym razem nie było inaczej. Organizatorzy Triathlonu Szczecin oraz jeden ze sponsorów imprezy – firma FINIS – przekazali na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pakiety startowe na imprezę oraz akcesoria triathlonowe. Natomiast Ci, którym nie uda się wziąć udział w aukcji WOŚP mogą skorzystać ze specjalnej promocji na szczecińskie święto triathlonu.

Pasjonaci sportu, a w szczególności triathlonu znajdą coś dla siebie na wyjątkowej aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbędzie się w najbliższą niedzielę od godziny 12:00 do 20:00 w siedzibie TVP Szczecin (ul. Niedziałkowskiego 24a). Każdy będzie mógł wylicytować jeden z czterech pakietów startowych na lipcowy Triathlon Szczecin. Do wyboru będą wszystkie dostępne dystanse – 1x sprint, 2x dystans 56,5 km (popularna „ćwiartka”) oraz 1x średni. Dodatkowo każdy z pakietów zostanie wyposażony w zestaw akcesoriów triathlonowych/pływackich firmy FINIS (m.in. bojka, czepek, okularki) oraz dołączona zostanie koszulka z historycznej pierwszej edycji Triathlonu Szczecin oraz czepek Enea Tri Tour z autografem szczecinianki Pauliny Kotficy (aktualna Mistrzyni Polski w triathlonie, uczestniczka Mistrzostw Europy oraz Igrzysk Europejskich).

- Nie było innego wyjścia niż dołączenie do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przekazaliśmy to co mamy najcenniejszego, ponieważ chcemy w jak największy sposób przyczynić się do tego, aby 10 stycznia udało się zebrać jak największą ilość środków na zakup urządzeń medycznych na oddziały pediatryczne oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorów – mówi Marcin Łogin, dyrektor sportowy Triathlonu Szczecin. – Wszystkich pasjonatów aktywnego stylu życia zapraszamy do siedziby TVP Szczecin w niedzielę pomiędzy 17:00 a 18:00, ponieważ to właśnie wtedy będą licytowane gadżety sportowe – zachęca Łogin.

Organizatorzy przygotowali również specjalną ofertę dla tych, którym nie uda się wygrać pakietu startowego na lipcową imprezę. Wszystkie kluby sportowe będą mogły skorzystać ze specjalnej zniżki za rejestrację zawodników. Zapisanie od 10 do 19 uczestników kwalifikuje do 15% zniżki, od 20 do 49 do 20% zniżki, a zapisanie 50 i więcej osób kwalifikuje do aż 30% obniżki. Promocja obowiązuje od 6 stycznia do 15 czerwca.

- Szczecin i jego okolice obfitują w kluby triathlonowe, biegowe, czy pływackie. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy promocję, która doceni ich codzienny treningowy wysiłek i przede wszystkim zachęci do udziału w jednej z największych tegorocznych imprez w województwie Zachodniopomorskim – mówi Łogin.

Triathlon Szczecin 2016 to już trzecia edycja triathlonowej imprezy w samym sercu zachodniopomorskiej stolicy. Podczas tegorocznej edycji nie zabraknie wszystkim dobrze znanych elementów jak etap pływacki w Odrze, czy trasa biegowa przebiegająca przez najważniejsze miejskie zabytki. Natomiast zmieniona zostanie trasa kolarska tak, aby była jeszcze bezpieczniejsza i bardziej komfortowa dla zawodników. Oprócz trzech dystansów (sprint, 56,5 km, średni), które są dopasowane do umiejętności zarówno amatorów, jak bardziej doświadczonych zawodników, podczas imprezy będą miały miejsce atrakcje pozasportowe m.in. specjalna strefa EXPO, strefa kibica.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie: http://triathlonszczecin.pl/

Zapisy są dostępne na stronie: https://www.sts-live.pl/Endusport/Event/Details/16

^

© 1994-2024 Prelite Public Relations. Wszystkie prawa zastrzeżone. Google+