AktualnościAktualności
PoWtŚrCzPtSoNd
01020304050607
0809 1011121314
15161718192021
22232425262728
29

Z #Tripaką w Przechlewie

Wtorek, 9 lutego, 2016

Niemal 400 zawodników potwierdziło dotychczas swój udział w Prime Food Triathlon Przechlewo 2016. Do końca lutego wszystkich zapisujących się na zawody obowiązuje niższa opłata startowa. To doskonała okazja, aby namówić rodzinę, przyjaciół czy współpracowników, stworzyć #Tripakę i wspólnie uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Prime Food Triathlon Przechlewo jest jedną z najciekawszych imprez w ramach cyklu Enea Tri Tour, która wyróżnia się niepowtarzalną, rodzinną atmosferą. Unikalny klimat i turystyczne walory tamtejszej okolicy sprzyjają spędzaniu czasu w gronie najbliższych i przyjaciół. Wszystko to składa się na podstawy projektu „#Tripaka #Przechlewo”.

Wspólne wyzwanie

#Tripaka to grupa mająca wspólną pasję – triathlon. Może być ona zespołem złożonym z trzech osób, które łączy jeden cel – podjęcie i pokonanie wyzwania, jakim jest ukończenie Prime Food Triathlon Przechlewo albo po prostu grupą znajomych, członków rodziny, wspierających uczestnika rywalizacji indywidualnej. Podstawą #Tripaki jest wzajemna motywacja, a przede wszystkim przyjaźń.

– Prime Food Triathlon Przechlewo to impreza, której akcent od początku był położony na promowanie rodzinnych wartości i wspólne spędzanie czasu. W tym roku postanowiliśmy przekuć te wartości w konkretną ideę. Tak właśnie powstał projekt „#Tripaka #Przechlewo”, w ramach którego planujemy wiele ciekawych atrakcji dla grup przyjaciół i całych rodzin – mówi Paweł Nowak, prezes zarządu Prime Food i jeden ze współorganizatorów. – Projekt jest dedykowany zarówno sztafetom, jak i indywidualnym zawodnikom, którzy wybierają się do Przechlewa z w większym gronie. #Tripaka to doskonała propozycja dla triathlonowych debiutantów, jak i wytrawnych zawodników. Wsparcie ze strony bliskich z pewnością pomoże im osiągać jak najlepsze wyniki – dodaje.

Zawodnicy startujący w rywalizacji indywidualnej zmierzą się z jednym z trzech dystansów: 112,99 km, 56,5 km i po raz pierwszy – 28,25 km. Z kolei uczestnicy sztafet będę mogli sprawdzić się na dystansie 56,5 km.

Drużynowe pomaganie

Wspólny start to dla wielu zawodników nie tylko przyjemność, ale także szansa na pomoc potrzebującym. Udowodnią to uczestnicy III edycji akcji „Biegamy dla siebie i innych”, którzy będą chcieli pobić ubiegłoroczny rekord (16 800 km zamienionych na 8400 zł na szczytny cel).

Prime Food Triathlon Przechlewo wyróżnia się na tle innych tego typu imprez niesamowitym klimatem. Najważniejszą rolę w tworzeniu tej atmosfery odgrywają nie tylko sami zawodnicy i kibice, ale przede wszystkim wolontariusze, którzy co roku dostarczają uczestnikom mnóstwo energii – mówi Marta Stępień z ZKS Contra, uczestniczka akcji „Biegamy dla siebie i innych”, która wystartuje we wrześniowych zawodach. – Triathlon gwarantuje mnóstwo wrażeń i emocji, które są nie do opisania. Podziwiam ludzi, którzy decydują się na starty w zawodach indywidualnych, bo same przygotowania to niewątpliwie trudna przeprawa. Mój plan na ten rok to udział w rywalizacji sztafet podczas Prime Food Triathlon Przechlewo. Od pewnego czasu regularnie przygotowuję się do tego wyzwania – dodaje.

Prime Food Triathlon Przechlewo odbędzie się w dniach 3-4 września 2016. Zawody rozpocznie etap pływacki w Jeziorze Końskie. Następnie zawodnicy pokonają trasę rowerową Przechlewo – Rzeczenica. Całość zakończy bieg wokół Ośrodka Rekreacji i Sportu w Przechlewie. Rejestracja na zawody potrwa do 15 sierpnia 2016 pod adresem https://www.sts-live.pl/Endusport/Event/Details/17. Wszystkie informacje na temat zawodów można znaleźć na stronie http://www.triathlonprzechlewo.pl oraz na profilu „Triathlon Przechlewo” na Facebooku.

^

© 1994-2024 Prelite Public Relations. Wszystkie prawa zastrzeżone. Google+