Zespół

 

Aleksander Rosa - Account Manager

Zawodowo interesuje się budowaniem wizerunku organizacji w przestrzeni wirtualnej oraz public affairs. Specjalista w obszarze komunikacji wewnętrznej oraz w zarządzaniu projektami. Należy do grupy szczęśliwców, którzy w swojej pracy realizują prawdziwą pasję.

Doświadczenie zawodowe zdobył m.in. w agencji PR Edelman Polska, gdzie odpowiadał za komunikację wewnętrzną firm z działu healthcare. Związany był również z administracją państwową w obszarze informacji i promocji działań dotyczących wykorzystania funduszy Unii Europejskiej oraz wizerunku Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, a następnie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Absolwent politologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Krajowej Szkoły Administracji Publicznej oraz Podyplomowych Studiów Zarządzania i Administrowania Projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada certyfikat PRINCE2© oraz PMBOK© z zakresu zarządzania projektami.


Beata Grześkowiak-Kręcicka - Senior Account Executive


Specjalizuje się w projektach dla branż: IT, rolnictwo, sport, moto i in. Jej mocną stroną są działania z zakresu media relations, jednak łączy je również z innymi elementami PR.

Zanim dołączyła do zespołu Prelite przez 7 lat prowadziła stronę internetową o tematyce sportowej. Posiada bogate doświadczenie w wolontariacie sportowym przy organizacji imprez takich jak: UEFA EURO 2012TM, FIH Indoor World Cup 2011, Eurobasket 2009 i wielu innych. W swojej karierze ma za sobą również epizod telewizyjny. Absolwentka Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, na specjalności Publicystyka Ekonomiczna i Public Relations.

 

Michał Wylegała - Account

Absolwent Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na specjalności Publicystyka Ekonomiczna i Public Relations. Doświadczenie zdobywał m.in. pomagając przy wydarzeniach organizowanych na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Zawodowo interesuje się wykorzystaniem mediów społecznościowych oraz Internetu w działaniach PR. Prywatnie miłośnik zwierząt (współorganizuje akcje charytatywne na rzecz schronisk), muzyki oraz ulicznej koszykówki. W Prelite wspomaga zespół w kontaktach z mediami oraz innych działaniach związanych z bieżącą obsługą klientów.

^

© 1994-2019 Prelite Public Relations. Wszystkie prawa zastrzeżone. Google+