AktualnościAktualności
PoWtŚrCzPtSoNd
010203
04050607080910
11121314151617
181920 21222324
252627282930

Koleżeński Trening przed Prime Food Triathlon Przechlewo już w lipcu!

Środa, 20 kwietnia, 2016

Wymiana doświadczeń, możliwość integracji z innymi triathlonistami i prawdziwy przedsmak sportowych emocji – to wszystko czeka na uczestników Koleżeńskiego Treningu Triathlonowego, który odbędzie się 9 lipca 2016 w Przechlewie. Trening poprowadzi zawodnik i trener klubu Triathlon Koszalin – Radosław Gudaniec. Wydarzenie odbędzie się w ramach przygotowań do wrześniowego Prime Food Triathlon Przechlewo.

Swój udział w Koleżeńskim Treningu Triathlonowym planują m.in. triathloniści z Trójmiasta, Koszalina oraz członkowie klubu ZKS Contra Przechlewo.

Cenne kilometry

– Szczegóły treningu będziemy dopracowywać w najbliższym czasie. Już teraz mogę jednak powiedzieć, że na pewno nie zabraknie na nim wszystkich trzech elementów triathlonowej rywalizacji: pływania w Jeziorze Końskie, jazdy na rowerze i biegu – mówi Radosław Gudaniec, który poprowadzi Koleżeński Trening Triathlonowy. – Impreza będzie miała formę drużynowej zabawy. Każdy uczestnik będzie mógł podjąć decyzję, czy startuje w jednej, dwóch czy we wszystkich konkurencjach – dodaje.

Uczestnicy treningu będą mogli wygrać pakiet startowy na dowolny dystans Prime Food Triathlon Przechlewo 2016 i wiele innych niespodzianek. Na zakończenie imprezy odbędzie się wspólne grillowanie, podczas którego zawodnicy będą mogli wzajemnie wymienić się doświadczeniami.

Ważne przygotowania

Koleżeński Trening Triathlonowy odbywa się co roku i jest głównym elementem przygotowań do Prime Food Triathlon Przechlewo.

– Koleżeński Trening to tak naprawdę „ostatni dzwonek” dla osób, które zastanawiają się nad startem i chcą przetestować trasę wrześniowej rywalizacji. To również propozycja dla wszystkich pływaków, rowerzystów i biegaczy z Przechlewa i okolic, którzy chcą miło spędzić lipcowy weekend i poznać innych Tribohaterów – mówi Paweł Nowak, prezes zarządu Prime Food i jeden ze współorganizatorów wydarzenia. – Na chwilę obecną swój udział w zawodach potwierdziło 500 osób. Do końca kwietnia trwa kolejny etap zapisów, a całkowity proces rejestracji na zawody zakończy się 15 sierpnia 2016. Spodziewamy się, że do tego czasu liczba uczestników znacząco wzrośnie – dodaje.

Prime Food Triathlon Przechlewo odbędzie się w dniach 3-4 września 2016. W Przechlewie odbędą się rywalizacje na dystansach indywidualnych: 112,99 km, 56,5 km i 28,25 km oraz sztafety na dystansie 56,5 km. Podczas imprezy rozegrane zostaną także Mistrzostwa Enea Tri Tour na dystansie 56,5 km oraz 112,99 km. Organizatorzy imprezy planują moc atrakcji dla wszystkich zawodników i kibiców (m.in. w ramach projektu „#Tripaka #Przechlewo”). Wszystkie informacje na temat zawodów można znaleźć na stronie http://www.triathlonprzechlewo.pl oraz na profilu „Triathlon Przechlewo” na Facebooku.

Fot.

Fot. Prime Food Triathlon Przechlewo

^

© 1994-2022 Prelite Public Relations. Wszystkie prawa zastrzeżone. Google+